321 Мъж в безпомощно състояние в Кючука ужаси минувачи, съобщава „Марица“. Към 18 часа вчера граждани, преминаващи покрай бул. „Македония“, се натъкнали на лежащ в тревната площ отстрани мъж. Двама се престрашили да се доближат до него, за да установят дали диша. Така или иначе не успели да разберат дали мъжът е жив и подали сигнал на тел. 112. На място пристигнали полиция и линейка. Медиците установили, че пловдивчанинът на тревата е жив, но в безпомощно състояние. С линейка бил откаран към болница. Според свидетели човекът бил мъртвопиян, но дали това е причината за състоянието му, остава неясно. Може да ви хареса също Шофьор на камион е в тежко състояние след катастрофа на АМ „Тракия“ 71-годишен шофьор блъсна мъж и кучето му в Несебър и избяга Шофьор загина след челен сблъсък, другият водач е с положителна проба за метамфетамин 94 пожара са потушени през изминалото денонощие в страната