237 ПФК Локомотив Пловдив уважи старта на националната програма “Заедно в изкуствата и в спорта”. Събитието се проведе в СУ “Любен Каравелов“, като то бе уважено и от други спортни клубове от града. Програмата е дело на Министерството на образованието и науката и цели развитието на колективните изкуства и спортове в школата, а от държавата са отделени 90 млн. лева за училища от цялата страна. Футболистите Ивайло Димитров и Илко Пиргов, легендата Георги Василев и директорът на ДЮШ Димитър Палазов станаха част от събитието, което се превърна в истински празник. “Черно-белите” сформираха отбор и се изправиха срещу този на СУ “Любен Каравелов”. Треньор пък бе Георги Василев. Двата тима не се победиха в редовното време, като локомотивци триумфираха след дузпи. За финал Пиргов и Димитров раздадоха стотици автографи и позираха за снимки с децата. Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор