240 Водата във всички населени места в община Карлово вече е годна за пиене и готвене, съобщават от РЗИ – Пловдив. Направени са две последователни проби, които са показали добри физико-химични и микробиологични показатели. На това основание РЗИ вдига наложената след наводненията от 2 септември 2022 г. забрана за използване на водата от водопроводната мрежа за друго, освен за битови нужди. Може да ви хареса също Цените на строителството на жилища в България са нараснали с най-висок темп в ЕС за периода 2015-2025 г Баща с 3-месечно бебе е нападнат от младеж с тротинетка на Гребната база в Пловдив Към момента няма официална информация за пострадали или загинали българи вследствие на земетресенията във Венецуела По-скъпи цигари от август, правителството увеличава акциза