243 Една секция ще бъде разкрита в „УМБАЛ-Пловдив“ на изборите за народни представители на 2 октомври 2022 г., в неделя. По традиция тя ще бъде разположена в Заседателната зала на първия етаж. До този момент общо 50 служители и пациенти, хоспитализирани в лечебното заведение, са заявили желание да упражнят правото си на глас. Дежурният медицински екип е в готовност да окаже съдействие на всички трудно подвижни болни, които искат да гласуват и не могат сами да се доберат до секцията, увериха от ръководството. Може да ви хареса също Стоян Колев е пуснат под домашен арест Банки удължават срока за обмяна на левове в евро без такси Електроенергията за бизнеса поевтинява с над 20% утре в сравнение с днес Транспортираха в Пловдив жената от катастрофата на магистрала Тракия