204 Кметът на Пловдив Здравко Димитров коментира предизборната кампания, която приключва утре. „Видях в едни хора само омраза и разделение. Едни хора, които в последните месеци с нищо не помогнаха на общините. Бяха далече от нас. Мислеха как да плюят, как да не свършат нищо, а ние сами да се оправяме. Те не разбраха, че България е една и за да вървят нещата трябва да работим в една посока. Вярвам, че хората са разбрали всичко това“, заяви кметът, който прие от Вежди Рашидов дарението на уникална колекция от 15 картини. Може да ви хареса също Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството Йордан Цонев напуска политиката