220 Дете на година и 9 месеца е в много тежко състояние, като основната версия към момента е побой. То е настанено в УМБАЛ „Св. Георги“ и в момента е в кома. Случката е от вечерта в петък срещу събота, пише „Марица“. Тогава в болницата нахлул бащата, който носил на ръце детето си, което нямало признаци на живот. Придружавала го майката. Дежурните лекари успели поне малко да го стабилизират, за да не почине. Майката обяснила, че паднало от спалнята и си ударило главата. Като му разрязали дрехите обаче, лекарите видели следи от удари и ухапвания. Предполага се, че е бито жестоко. Следите от ухапвания медиците си обяснили с това, че майката се е опитвала да го събуди, но така и не успяла. Може да ви хареса също ТИР разцепи товарен автомобил на две при тежка катастрофа на АМ Струма Шокиращо насилие: Задържаха болногледчка, удряла възрастна жена с деменция и крала пари от възрастно семейство Задържаха китаец у нас за престъпление против републиката 122 шофьори задържани за алкохол и наркотици за уикенд: Всеки втори е нарушител