358 Това, което съм казал- винаги е станало. Както ви казах- бях сигурен, че Локомотив днес ще победи. Това заяви бившият собственик на Локо Христо Крушарски след победата над Ботев с 1:0 на Лаута. „Аз съм не просто част от клуба. Аз съм талисман на Локо.Моята фланелка стои най- отгоре в управленския кабинет.И да, все още съм част от управлението.Такива работи с феновете, каквито се случиха днес с феновете на Ботев, в друга държава няма как да се случат.Аз ако бях шеф на полицията – щях да ги изрина с лопатите. Те просто ги оставиха да си правят каквото си искат“, заяви Крушарски. Може да ви хареса също Ето я пълната програма за юбилейния концерт 100 години Локомотив Пловдив Гришо се изкачи в ранглистата преди Уимбълдън Тодор Неделев започна активни тренировки във фитнеса Спортът и мачовете по телевизията днес