347 Феновете на Локо надъхаха отбора на последната тренировка преди дербито с Ботев. Около 300 привърженици на черно- белите се събраха на Лаута на последната тренировка. Те запяха песни срещу Ботев и запалиха множество факли. ВИДЕО ВИЖ ТУК! Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор