85 Локо Пловдив продължава да е без изпълнителен директор, установи проверка на „Тема Спорт“. Както е известно, в началото на юни Георги Величков напусна поста. Той замени Тома Цилев, който се включи в политиката и участва на парламентарните избори, но не успя да събере нужните преференции. Цилев обаче остава ангажиран към своята партия и засега няма да се връща. Величков не е издържал на многото работа, която е трябвало да върши в клуба, включваща дейности на още няколко позиции, каквито на „Лаута“ нямало. Отскоро клубът е и без пресаташе, след като Николай Тънковски подаде молба за напускане около трансфера на Жоел Цварц в ЦСКА. Заради липсата на изпълнителен шеф обаче тя все още не е разписана. Засега няма развитие около френските инвеститори, които изгледаха последното дерби с Ботев Пд и после вечеряха с отбора и собственика Крушарски. Може да ви хареса също Ботев започна с победа Спортът и мачовете по телевизията днес Насрочиха старта на Спартак (Пловдив) Черно море се раздели с Димитър Тонев