93 Локомотив започна подготовка за новия сезон без нови попълнения. Треньорът Душан Косич изведе 22 играчи за първата тренировка и не бе много словоохотлив пред медиите. „Времето е хубаво, идваме да работим“, заяви Косич. Относно евентуални нови попълнения Косич заяви- като му дойде времето ще ви обясня. За Митко Илиев той каза- виждате, че е тук. А за други напускащи- ден по ден ще преценяме ситуацията. Косич каза още, че ще бъде намерен заместник на преминалия в ЦСКА Жоел Цварц. Може да ви хареса също Ботев започна с победа Локо Пд продължава да е без изпълнителен директор Спортът и мачовете по телевизията днес Насрочиха старта на Спартак (Пловдив)