226 Товарен автомобил самокатастрофира на магистрала „Тракия“ в платното за Бургас. Инцидентът е станал днес малко след 15:30 ч. в района на 219-ия километър, предаде БГНЕС. Шофьорът е 38-годишен мъж, който за щастие се е разминал без наранявания. Нанесени са само материални щети. Пробата му за алкохол на място е дала отрицателен резултат. В момента в участъка има полицейски екип, който обслужва произшествието. Може да ви хареса също Хванаха младежа, изритал мъж на Гребната база 73 бойни пистолета открити в тайници на камион от Турция Пострадалата при катастрофата на АМ „Тракия“ остава в тежко състояние, чака решение за транспортиране в Пловдив Катастрофата с трима загинали на АМ Тракия: Шофьорът на камиона преди 2 години предизвикал и друга катастрофа