181 Футболистите на Локомотив Пловдив се готвят в отлично настроение за предстоящия първи полуфинал в турнира за Купата на България срещу Арда. След два дни почивка смърфовете подновиха тренировки вчера. Мачът с кърджалийци е в сряда от 19:00 часа на „Арена Арда“. “Добро настроение в редиците на черно-белите преди първата среща от полуфиналите за Купата на България”, написаха от “Лаута” в официалната клубна страница във Фейсбук. В състава на Душан Косич няма наказани футболисти. Голяма е вероятността напълно възстановен до началото на двубоя в Кърджали да бъде бразилецът Лукас Риан. Централният защитник отпадна от разширения състав за последния шампионатен мач срещу Берое, завършил 0:0 в Стара Загора, заради контузия. От „Лаута“ обаче не коментират кога се очаква завръщането в игра на капитана Димитър Илиев. Той води занимания със съотборниците си, но в по-облекчен режим. Клубът обяви безплатна екскурзия до Кърджали за визитата на Арда, като се очаква сериозен фенски десант. Може да ви хареса също Генчев след успеха над Балкани: Конкуренцията в състава вдига нивото на отбора Ботев с трета победа в контролите, победи участник в Лига на конференциите Илиян Филипов към ботевистите: Спасихме клуба, сега започва развитието Гостите от ФК Балкани опознаха Пловдив преди контролата с Ботев