255 11-годишно момче се е обесило в семеен имот в Оряхово, съобщава БНР. Тялото на детето е намерено в двора на имота от баща му, който е подал сигнал в полицията снощи към 20 часа, уточняват от Областната дирекция на МВР във Враца. При огледа на място не са намерени следи от насилие. По случая е образувано досъдебно производство за склоняване към самоубийство. Може да ви хареса също Кола се заби в дърво и се преобърна, шофьорът загина Задържаха мъж с 1400 флакона райски газ и кокаин в Созопол Петя Апостолова спечели конкурса за стихосбирка „#ДО 40“ с „В плитчините на сърцето“ Автомобил изгоря на АМ Хемус