Шофьорът на буса ковчег с фенове на ПАОК карал неадекватен

Шофьорът на буса ковчег с фенове на ПАОК карал неадекватен

Ужасяващата катастрофа, при която загинаха седем привърженици на ПАОК, е причинена вследствие на тотална неадекватност на шофьора. Според токсикологичния доклад от трагичния инцидент водачът на микробуса е управлявал след употреба на наркотици и пиян.

Прокуратурата към Окръжния съд в Лугож потвърди, че токсикологичният резултат показва наличие на канабис, кокаин и алкохол в кръвта на водача. Разследването ще се насочи и в тази посока, след като първоначално са били взети предвид само евентуална техническа неизправност или човешка грешка, предава Digi24.

Иначе и в самия микробус бяха намерени няколко плика със забранени вещества.

Загиналите фенове на ПАОК пътували с микробус към Лион, където щяха да подкрепят любимците си, сред които и Кирил Десподов, в двубоя от Лига Европа срещу едноименния френски тим. Още трима са ранените след инцидента, но те са без опасност за живота.

banner

Социални мрежи