643 Полицаи са иззели 100 броя фалшиви банкноти евро при получаването им в офис на куриерска фирма в Монтана, съобщиха от полицията за кореспондента на БТА Цветомир Цветков. На 20 януари в полицията в града бил получен сигнал, че жител на региона е поръчал фалшиви банкноти евро, които ще му бъдат доставени с куриерска фирма. В офис на куриерска фирма в Монтана пратката получил мъж на 36 години от село Долно Церовене. На място била направена проверка, която установила, че пратката съдържа 100 броя банкноти евро, всяка от които с номинал 100 евро. Те били иззети и изпратени за експертиза в БНБ. По случая е образувано досъдебно производство за престъпление против финансовата система. Може да ви хареса също Изписаха от болница треньора, пострадал в катастрофата на „Тракия” Тир разпилиля много каси с бира на Ришкия проход Задържаха бившата полицайка Симона Радева, утре я конвоират в Сливенския затвор Локомотив на пътнически влак се запали край Карнобат