2,1K Не обичам да коментирам резултати от контролни срещи. Днес не играха много футболисти, тъй като имаме болни и контузени. Око- Флекс не искам да го коментирам. Той постъпи некоректно спрямо Ботев. Това обяви треньорът на Ботев Димитър Димитров- Херо след победата над Марица „Селекцията при нас продължава. Сега мога да обявя, че взимаме Карлос Алгара от Берое. В Турция ще дойде ляв защитник от Гьозтепе. Ще вземем и още футболисти. Някой може да напусне. Имаме още един– двама футболисти с откупни клаузи. На този етап всички идват на лагера в Турция“, заяви Херо. Може да ви хареса също Динко Динев преодоля квалификациите на турнира от сериите „Чалънджър“ в Пловдив, националите Илиян Радулов и Янаки Милев започват днес Иван Иванов загуби в дебюта си в мъжките квалификации на „Уимбълдън“ Локо пусна картите за новия сезон Отлична новина за малкия Кристиян: Операцията премина успешно, Ботев отново показа, че е семейство