425 Момче на 14 години е катастрофирало между чирпанските села Зетьово и Целина, а след това е избягало. Това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция (ОД) на МВР в Стара Загора. По първоначална информация инцидентът е станал на 20 декември, около 6:50 ч., по пътя между село Зетьово и село Целина. Автомобилът „Рено“, управляван от неправоспособен 14-годишен водач, се е блъснал в крайпътен знак и се преобърнал извън пътното платно. На място полицейски екип от Районното управление в Чирпан не е установил водач и пътници, казаха от пресцентъра. Впоследствие е установено, че шофьорът и 14-годишно момче, пътник в колата, са били откарани от близки в Спешния център в Чирпан, където са обслужени амбулаторно, а след това – в болница в Стара Загора, където са прегледани и освободени. Водачът не е тестван за употреба на алкохол с техническо средство поради напускане на произшествието, допълниха от пресцентъра. През октомври две групи непълнолетни момчета отнеха автомобили в близкото село Мирово, община Братя Даскалови, на превозните средства бяха нанесени материални щети. Може да ви хареса също Шокиращо насилие: Задържаха болногледчка, удряла възрастна жена с деменция и крала пари от възрастно семейство Задържаха китаец у нас за престъпление против републиката 122 шофьори задържани за алкохол и наркотици за уикенд: Всеки втори е нарушител Мрежа за клониране на карти за горива е разбита от българските и румънските власти