413 ПФК Ботев Пловдив благодари на привържениците, които се включиха в протеста с искане за завършен стадион “Христо Ботев”. Феновете на клуба изпълниха желанието протестът да бъде мирен, като блокираха кръстовището на бул. “Източен” и ул. “Богомил”. “Жълто-черните” привърженици се съобразиха с коледната атмосфера в града и не предприеха допълнително блокиране на улици, както и шествие към Община Пловдив. Заедно можем всичко!- написаха жълто- черните. Може да ви хареса също Официално! Димитър Тонев се завърна в Ботев Кадри от кухнята на Ботев: така се поддържа форма на клубната база ФИФА планира да промени правилото за хвърляне на монета преди дузпите на Световното първенство Славия, Левски и ЦСКА с благотворителен мач след трагедията край Ямбол