327 Отборът на Ботев Пловдив проведе последната си тренировка за 2025 година. “Жълто-черните” тренираха на клубната база преди утрешния сблъсък със Спартак Варна от 1/8-финалите за Купата на България. Наравно със своите съотборници в заниманието се включи капитанът на тима Тодор Неделев. След тренировката “канарчетата” ще отпътуват за морската ни столица, където ще бъдат на режим преди мача. Може да ви хареса също Гостите от ФК Балкани опознаха Пловдив преди контролата с Ботев Основни футболисти искат да си ходят от Локо Пд Спортна ТВ събота Франция развинти викингите, Муслера провали Уругвай срещу Испания