184 Шофьор от Неделино почина от масивен инфаркт на пътя в ученически автобус. Това каза кметът на общината Боян Кехайов. Нещастният инцидент с 66-годишния мъж от село Върлино е станал към 10:40 часа в Златоград на бул. „България“. В автобуса е нямало пътници. Шофьорът преминал преглед на автобуса в Златоград и малко след това, докато шофирал, му прилошало. Успял да спре автобуса и да го изгаси. Открит е от полицаи. Пристигналият екип на „Спешна помощ“ само констатирал смъртта, предава БТА. „Бил е с крак на спирачката, успял е да направи всичко възможно, за да не стане по-голяма трагедия“, допълни Кехайов. Той посочи, че починалият е дългогодишен служител на общината. Жителите на село Върлино споделили с него, че смъртта на шофьора е голяма загуба за всички. Починалият превозвал децата на училище в Неделино и купувал на хората лекарства и хранителни продукти. Тялото на мъжа е транспортирано в родното му село с траурния автомобил на Община Неделино. Кметът Боян Кехайов изказва съболезнования на близките. Може да ви хареса също Почина Феим Чаушев Над 30 населени места в Родопите вече разполагат с модерна ЕКГ апаратура за кардиологична диагностика Светослав Бенчев: Няма ръст на цените, а по-скоро успокояване на пазара на горива у нас 523 млн. лв. за пътна безопасност стоят неизползвани, България е сред първенците по жертви на пътя