685 ГЕРБ изгуби един от своите всеотдайни и ерудирани лидери. Напусна ни инж. Рашо Първанов, дългогодишен ръководител на партийната структура на ГЕРБ – Козлодуй, общински съветник от групата на ГЕРБ и ръководител на експлоатацията на ядрени блокове от 1 до 4 в АЕЦ “Козлодуй“. Това съобщи народният представител Красен Кръстев. „Рашо Първанов беше отдаден на работата си и със своя авторитет беше високо ценен от всички представители на партията, както и от своите колеги в атомната столица“, написа още той. И добави: „Ще го запомним с благия му нрав, с предаността му към каузата и подкрепата, с които остава пример за всички нас“. Може да ви хареса също Прогресивна България става партия Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание Деница Сачева сезира ПАСЕ за тревожна тенденция на враждебност към българите в Северна Македония Ивелин Михайлов сложи край на „Исторически парк“