363 Типична черта е на ПП да не се интересуват какво ще стане утре, а само от оцеляването си. Това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов. По думите му той не може да коментира съда и оставянето на Коцев в ареста. „Бил съм в подобна ситуация, съчувствам му, но това е решение на съда. Няма значение дали си арестуван веднъж за 24 часа или за месец – това е като да те изнасилят веднъж или няколко пъти. То все си изнасилен“, обясни Борисов. ГЕРБ са пъти пред другите по социологически проучвания. За нас е най-изгодно да има избори. Ако бях премиер сега щеше да има трима министри в Плевен. Аз не го коментирам, но истински ме боли за там. В Перник двама министри живяха там, каза той и добави, че в Плевен не се реагира адекватно и просто не може да пише писма. „Първо критиката ми е към премиера. Казах му, разбира се, че там трябва да се реши незабовно проблемът, но като свършат в Щатите – ще видим…“, заяви Бойко Борисов. Може да ви хареса също Бойко Борисов: ГЕРБ в момента гради алтернативно правителство Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността, а истинските ни политики ще се видят през 2027 г. Прогресивна България: Разходите на предишните управляващи бяха по-ниски „на хартия“, защото скриха сметките в чекмеджетата Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси