282 Съпругата на служител на МВР е открита мъртва в дома си в Първомай. Полицията разследва убийство, предава „24 часа“. Извършват се „процесуално-следствени действия“ за установяване на извършителите. Жената е намушкана с нож и е починала от острата кръвозагуба. На страшната гледка се натъкнал тази сутрин синът на жертвата, който е на 18 години. Семейството има и друго дете – студентка в Пловдив. Около жилището, където е станало убийството, гъмжи от полиция. Жители на „Дебър“ са потресени от случилото се. Те описва жертвата като много хубав човек. Предполагат, че извършителите са влезли през нощта в дома, за да извършат обир. „Дида е много хубаво момиче. Семейството им – също, много добри хора са“, коментират хората. От камерите се виждало как извършителят е с качулка и след това е побегнал в посока към реката. Може да ви хареса също Изписаха от болница треньора, пострадал в катастрофата на „Тракия” Тир разпилиля много каси с бира на Ришкия проход Задържаха бившата полицайка Симона Радева, утре я конвоират в Сливенския затвор Локомотив на пътнически влак се запали край Карнобат