362 Лидерът на ДПС и ПГ на ДПС – Ново Начало Делян Пеевски поздрави работещите в МВР по повод техния професионален празник. „Днес своя професионален празник отбелязват служителите в системата на МВР. Хората, които пазят реда, сигурността и спокойствието във всеки български дом. Тези, които първи застават срещу престъпността, първи влизат в огъня на напрежението, първи поемат тежестта на трудните решения – денонощно, без почивка, без аплодисменти. Поздравявам всички служители на Министерството на вътрешните работи за всеотдайността, с която изпълняват своя дълг към държавата и обществото, за които сигурността на хората не е просто работа, а мисия! Системата на МВР има нужда от своето ново начало – с уважение към професионализма, с инвестиции в условията на труд, с гаранции за сигурност не само на гражданите, но и на самите служители и техните семейства, и това е отговорност на политиците, която винаги ще отстояваме. Честит празник!“, пише той. Може да ви хареса също Прогресивна България: Разходите на предишните управляващи бяха по-ниски „на хартия“, защото скриха сметките в чекмеджетата Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството