652 Емил Николов напуска „Промяната“: Проблемите вече са норма, не ми се слушат опорки за Пеевски Емил Николов, доскорошен член на „Продължаваме Промяната“ (ПП), обяви публично чрез публикация във Facebook, че е подал заявление за прекратяване на членството си в партията. В краткото си изявление той заявява: „За момента ще се въздържа от коментари. Успех на читавите хора там, ще им е нужен.“ Николов загатва за дълбоко разочарование от вътрешните процеси в партията и от липсата на реален напредък по вътрешни проблеми, които според него са се превърнали в „норма“, а не в изключение: „Мога много да кажа, но не ми се слушат опорки за Пеевски. Ако проблемите не се решат за две години, въпреки всички разговори, срещи и т.н., вероятно не са проблеми, а норма.“ Може да ви хареса също Йордан Цонев напуска политиката Независими за Пловдив питат: Ще бъдат ли отворени училищните дворове през ваканцията? Прогресивна България става партия Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание