491 Още двама директори в Ботев са с едномесечно предизвестие за напускане на клуба. Става въпрос за изпълнителния директор Константин Ганев и търговският директор Мими Вишева са подписали едномесечни предизвестия. Както вече съобщихме и Рашко Стоянов е в предизвестие, но самият той вчера е казал, че вече не е част от клуба. Интересното е, че другият изпълнителен директор и прокурист Алексей Киречек е в Германия и не е ясно дали и кога ще се върне. Така Ботев освен, че остава без футболисти, вече е и без директори. Може да ви хареса също Локомотив започна подготовка за новия сезон без нови попълнения Ето я пълната програма за юбилейния концерт 100 години Локомотив Пловдив Гришо се изкачи в ранглистата преди Уимбълдън Тодор Неделев започна активни тренировки във фитнеса