1,4K Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) завърши сезона в Югоизточната Трета лига с разгром! Възпитаниците на Христо Златински победиха Саяна (Хасково) с 5:0 на „Лаута“. Тон за разгрома даде Аксел Велев в 46-ата минута. В 60-ата Виан Станков удвои, а малко след това гостите си отбелязаха и автогол. Иван Узунов бе точен за 4:0, а крайното 5:0 оформи Александър Александров. Така Локомотив завършва сезона на 10-та позиция в класирането с актив от 49 точки (15 победи, 4 равенства, 19 загуби) Може да ви хареса също Насрочиха старта на Спартак (Пловдив) Черно море се раздели с Димитър Тонев Динко Динев преодоля квалификациите на турнира от сериите „Чалънджър“ в Пловдив, националите Илиян Радулов и Янаки Милев започват днес Иван Иванов загуби в дебюта си в мъжките квалификации на „Уимбълдън“