299 Българското футболно първенство през сезон 2026/27 ще бъде намалено от 16 на 14 отбора. Новината обяви президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов след проведеният по-рано днес Изпълком. „Има доста изменения в нормативната уредба“, обяви Георги Иванов. Предстоящото първенство за сезон 2025/26 ще започне с 16 клуба, както беше и настоящето.В! Може да ви хареса също Скандал в Бразилия: Шефът на футболната централа харчил пари за любовници Локомотив Пд започва лятната си подготовка Ицо: В главата ми е всяка секунда с най-великия български отбор Мачовете по телевизията