382 Ботев победи Локо с 2:1 при U17 в нервен мач на Лаута. Жълто- черните откриха в 24-ата минута. Тогава техен играч бе изведен на добра позиция и с прехвърлящ удар вкара. В 35-ата минута локомотивци имаха сериозни претенции за игра с ръка в наказателното поле на „жълто-черните“, съдията остана безмълвен. В 65-ата минута Ботев стигна до втори гол за 0:2. Николай Димитров вкра за Локо в 76- тата минута. До края на мача дта тима се спречкаха няколко пъти, а нов гол не падна. Може да ви хареса също Скандал в Бразилия: Шефът на футболната централа харчил пари за любовници Локомотив Пд започва лятната си подготовка Ицо: В главата ми е всяка секунда с най-великия български отбор Мачовете по телевизията