364 През изминалия уикенд Ботев WU16 изигра последния си официален мач за сезона, срещу отбора на Севлиево Лейдис. По време на срещата състезателката на жълто- черните Радина Михайлова претърпя тежка контузия, която наложи незабавна оперативна намеса. Точно в такива моменти момичетата от Ботев показват, че не са само отбор, а семейство. По тяхна инициатива се направи тениска с надпис “С теб сме, Ради!”, на която всяка една от състезателките остави положително послание за съотборничката си. Цялата академия на Ботев Пловдив пожелава бързо и успешно възстановяване на Ради! Може да ви хареса също Гостите от ФК Балкани опознаха Пловдив преди контролата с Ботев Основни футболисти искат да си ходят от Локо Пд Спортна ТВ събота Франция развинти викингите, Муслера провали Уругвай срещу Испания