251 Подготовката на Локо за домакинството на ЦСКА 1948 продължава. Последната среща от третата осмица е тази неделя (25.05) от 20:45 часа на „Лаута“. Утре черно- белите ще разберат съперника си за баража за оставане в efbet Лига измежду отборите на Янтра, Марек и Дунав. Срещата ще се играе в четвъртък на „Лаута“. Може да ви хареса също Черно море се раздели с Димитър Тонев Динко Динев преодоля квалификациите на турнира от сериите „Чалънджър“ в Пловдив, националите Илиян Радулов и Янаки Милев започват днес Иван Иванов загуби в дебюта си в мъжките квалификации на „Уимбълдън“ Локо пусна картите за новия сезон