449 БФС отне лиценза на базата на Ботев за мачове от efbet Лига. Досега там играеше отборът на Крумовград, а през сезона и Ботев изигра един мач там, докато се ремонтираше терена на стадион „Христо Ботев“. Незнайно защо обаче БФС е отнело лиценза и там вече не мгот да се играят мачове от елита. Така отборът на Крумовград ще домакинства в Пазарджик, ако оцелее в efbet Лига. Може да ви хареса също Скандал в Бразилия: Шефът на футболната централа харчил пари за любовници Локомотив Пд започва лятната си подготовка Ицо: В главата ми е всяка секунда с най-великия български отбор Мачовете по телевизията