341 Две година от завръщането на Ботев на „Колежа“. На 29 април жълто- черните приеха Левски на стадион „Христо Ботев“ след 9- годишна пауза. В града цареше истинска истерия за билети за така дълго чаканото завръщане, а трибуните бяха препълнени с над 18 000 зрители. Ботев загуби с 0:1 и не успя да зарадва феновете си на фона на феноменалната обстановка. Може да ви хареса също Локо Пд продължава да е без изпълнителен директор Спортът и мачовете по телевизията днес Насрочиха старта на Спартак (Пловдив) Черно море се раздели с Димитър Тонев