Мъж пострада при сбиване на бензиностанция

Мъж пострада при сбиване на бензиностанция

На 14.03.2025 г., около 21.36 ч., в РУ Хасково е получен сигнал за възникнал скандал и последвало сбиване между няколко лица на бензиностанция в града. В сигнала се съобщава, че едното лице е с порезна рана на крака и има нанесени материални щети на един автомобил.

Установено е, че в сбиването са участвали двама мъже на 21 години от гр. Хасково, 23-годишен мъж от гр. София и мъж на 21 години от гр. Димитровград.

При сбиването единият мъж от гр. Хасково е нанесъл порезна рана на десния крак на софиянеца и е разбил предно ляво стъкло и ляво огледало на личния му автомобил.

Пострадалият е прегледан и освободен за домашно лечение без опасност за живота. Хасковлията е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувана полицейска преписка.

banner

Оставете коментар


Социални мрежи