813 Над 250 деца от Пловдив и областта взеха участие в първото издание на футболния турнир „Купата на Ботев“ по повод 113-годишнина на Ботев Пловдив. Победители в надпреварата станаха учениците от СУ „Св. Седмочисленици“. Те получиха поздравления и подаръци за отличното си представяне лично от старши треньора на „жълто-черните“ Душан Керкез, вратарят на представителния отбор Ханс Кристиан Бернат, както и Антъни Уджа и Самуел Акере. Може да ви хареса също Генчев след успеха над Балкани: Конкуренцията в състава вдига нивото на отбора Ботев с трета победа в контролите, победи участник в Лига на конференциите Илиян Филипов към ботевистите: Спасихме клуба, сега започва развитието Гостите от ФК Балкани опознаха Пловдив преди контролата с Ботев