201 Президентът Румен Радев коментира предстоящата инаугурация на Доналд Тръмп. „Имам покана, но аз самият не мога да отида на това събитие. По принцип американската страна и Белият дом не кани чужди гости на и на инаугурация, такива покани идват от Сената, за нас е много по-важно ние да развиваме отношенията си със САЩ на всички нива, на най-високо политическо ниво и ние ще продължим да работим в тази посока „, каза Радев. „Няма да има представител на президентската институция, но разговорите на високополитическо ниво ще продължат“, каза още президентът. Може да ви хареса също Абровски: В бюджета са предвидени 170 млн. евро за земеделските производители по т. нар. иранска помощ Един човек е загинал, а 30 са ранени при катастрофи в страната през изминалото денонощие Илияна Йотова: България е солидарна с народа на Венецуела Тристранката се събира в понеделник на извънредно заседание