282 Бившият служебен министър на правосъдието Мария Павлова се връща в съдебната система. Тя ще е следовател в Националната следствена служба. Това става ясно от дневния ред на заседание на Прокурорската колегия, насрочено за 22 януари, предава Нова телевизия. Тогава ще бъде взето и решението от кадровиците, но Павлова е подала молба да бъде възстановена в Националната следствена служба. Вчера тя предаде властта на новоизбрания правосъден министър Георги Георгиев . Преди да стане служебен министър в двата кабинета „Главчев”, Павлова беше заместник на главния прокурор. Назад в годините беше министър в служебния кабинет на проф. Огнян Герджиков, а по-късно в няколко други служебни кабинета беше зам.-правосъден министър. Може да ви хареса също Илияна Йотова: България е солидарна с народа на Венецуела Тристранката се събира утре на извънредно заседание Премиерът Румен Радев: Правителството спира скандални обществени поръчки, които водят до кражби и течове към партийни каси Европол: Лидери на международна мрежа за трафик на мигранти са действали от София