190 Във вторник – 7 януари – са прекратени доставките на азербайджански газ за страната ни, съобщи „Булгаргаз“. Причините са технически при компанията доставчик. „Булгаргаз“ е осигурил заместващи количества синьо гориво по споразумението с турската компания „Боташ“. Това не е довело до дълнителни разходи за страната ни. Очаква се доставките на газ от Азербайджан да бъдат възстановени в събота – 11 януари. Може да ви хареса също Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник Утре и на 4 юли предстои придвижване на военна техника по републиканската пътна мрежа Професор от УМБАЛ „Александровска“ обявява безсрочна гладна стачка Прогресивна България иска одит на пенсионните разходи