398 Основно училище „Екзарх Антим I“ е изцяло реновирано и днес бе открито министъра на образованието и науката проф. Галин Цоков, кметът на Пловдив Костадин Димитров, директорът на учебното заведение Катерина Василева, представители на Регионалния инспекторат на образованието и други. Ремонтирани са 22 класни стаи, които са оборудвани с всички иновации, изцяло е ремонтиран столът, изграден е и нов фискултурен салон. 248 лв. е бюджетът на Министерство на образованието по тази програма, по която участват множество училища. Вярвам, че училище „Екзарх Антим I“ ще е първо във всяко отношение“, заяви министър Цоков. „Днес е прекрасен ден, всички заедно успяхме да направим така, че изцяло реновираното училище да отвори врати. Община Пловдив ще финансира проект за обновяване на училищния двор и оградата, с което изцяло ще завършим модернизацията на училището“, заяви кметът Костадин Димитров. Може да ви хареса също Община Пловдив предприема решителни действия за успешното завършване на проекта за Дом за стари хора „Св. Василий Велики“ Ясни са резултатите от третото класиране за прием в първи клас в град Пловдив Ст. комисар Васил Костадинов проведе работна среща с кмета на район „Източен“ Емил Русинов Нощни патрули срещу пожари в Пловдив започват работа