533 Утре в 14:00 часа, втория отбор на Ботев (Пловдив) дава ход на подготовката си за пролетния полусезон на Втора лига. 20 футболисти ще участват в първата тренировка. Целият процес ще протича на клубната база. В хода му ще играят приятелски срещи. Допълнително ще се уточнява мястото на провеждането им. Програмата за контролите: 11 януари: Ботев II (Пловдив) – Ботев III (Пловдив) 18 януари: Ботев II (Пловдив) – Гигант (Съединение) 22 януари: Ботев II (Пловдив) – Атлетик (Куклен) 25 януари: Ботев II (Пловдив) – ФК Ямбол (Ямбол) 1 февруари: Ботев II (Пловдив) – ЦСКА-София II 7 февруари: Ботев II (Пловдив) – Янтра (Габрово) Може да ви хареса също Трансферен удар! Георги Миланов е играч на Ботев! Трагедия на пътя! Две деца от школата на Славия загинаха, Венци Стефанов обяви едномесечен траур Бивш бранител на Ботев Пловдив подписа с кипърски гранд Звездна подкрепа за националите на България на турнира от сериите „Чалънджър“ в Пловдив