Взрив на газова бутилка в София, две къщи горят

Взрив на газова бутилка в София, две къщи горят

Къща се запали след взрив на газова бутилка в столичния квартал „Лозенец“. Огънят се е резпространил и е обхванал втора къща, съобщава БТВ.

Майка с деца е успяла да напусне горящото жилище, но поне един човек все още се намира вътре.

Веднага е изпратена линейка.

Оставете коментар


Социални мрежи