301 Да благодаря на Виктор, на Унгарското председателство за Шенген, за това, което направиха. И на Урсула фон дер Лайен, разбира се. Това заяви след срещата си с унгарския премиер Виктор Орбан в парламента лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов. „Много пъти съм го казал: „Балкански поток“ е изключително важен не само за България… България печели милиони, милиарди. Печелят и сърбите, и унгарците и македонците „Балкански поток“, който толкова искаха да го сринат, е тръбата на дружбата. 9 млрд. минават по тръбата, а България харчи 3 млрд. лв. Транзитните такси ще останат в България. Това кажете на моите врагове“, каза още Борисов. „За всички в Европейския съюз ще бъде добре, ако България да има стабилно правителство“, заяви след срещата си с Борисов унгарският премиер. Може да ви хареса също 36-годишен мъж е убит в центъра на София, трима души са задържани Следващата седмица представят бюджета за 2026 г. Премиерът Румен Радев ще връчи националния флаг на олимпийските отбори по природни науки Парите за пътна безопасност под лупа: Демерджиев затяга контрола върху разходите