495 Ботев тренира на пълни обороти за последния си мач за годината. Жълто- черните приемат Лудогорец на 19.12 в отложен мач от 4- тия кръг на Първа лига. „На финалната права на една исторически силна година“, написаха жълто- черните към снимките от днешното занимание, което се проведе помощния терен в Коматево, който е в отлично състояние. Душан Керкез ще направи промени в състава спрямо мача с Локомотив София, в който някои играчи имаха почивка. Със сигурност промени ще има и в състава на Лудогорец, който вчера игра с доста резерви в мача за Купата срещу ЦСКА 1948. Интересно е, че Ботев ще завърши годината срещу Лудогорец, а и ще започне официалните мачове за 2025 г. също срещу шампиона. Двата отбора играят за Суперкупата на 4 февруари на стадион „Христ Ботев“ Утре двата отбора ще разберат и съперниците си за 1/4 фините за Купата, а може и жребият да отреди още един сблъсък между тях. Може да ви хареса също Черно море се раздели с Димитър Тонев Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Динко Динев преодоля квалификациите на турнира от сериите „Чалънджър“ в Пловдив, националите Илиян Радулов и Янаки Милев започват днес Иван Иванов загуби в дебюта си в мъжките квалификации на „Уимбълдън“