275 Решаваща политическа седмица в опит да бъде съставено редовно правителство. От понеделник ГЕРБ-СДС започват разговори с част от партиите в парламента. В края на миналата седмица лидерът на първата политическа сила Бойко Борисов съобщи, че ще изпратят покани за разговори до „Демократична България”, „БСП-Обединена левица” и „Има такъв народ”. А ден преди старта на срещите, БСП се събра на Национален си съвет, за да поиска съгласие от членовете си за преговори с ГЕРБ-СДС. От „Позитано“ 20 решиха да се отзоват на поканата. Левицата определи членове на контактна група, която ще води разговорите с партията на Борисов. Сред тях са Атанас Зафиров и Борислав Гуцанов. Може да ви хареса също Витанов категоричен: Без дълг няма да се мине Владислав Горанов: ГЕРБ все още нямат ясна концепция как да се включат в президентската надпревара Предстои смяна на ръководството на „Информационно обслужване” Преговорите с Боташ ще приключат до месец – два, съобщи енергийният министър