518 Футболистът на Ботев Пловдив Самуел Акере се отличи с попадение при победата с 5:1 срещу Локо София за Купата на България. Така „канарчетата“ продължиха защитата на трофея си от миналия сезон. „Теренът беше много труден, трябваше да се адаптираме и да победим. Нямахме друга опция освен да победим, за да продължим напред за Купата. Разбира се, ние сме тук, за да защитим трофея си. Трябва да уважаваме и останалите противници. Оставихме в историята една от най-силните години за Ботев“, заяви Акере. Може да ви хареса също Тодор Неделев започна активни тренировки във фитнеса Спортът и мачовете по телевизията днес Испания се реваншира за лошото начало, Кабо Верде изтръгна точка от Уругвай Скандал в Бразилия: Шефът на футболната централа харчил пари за любовници