397 Отборът на Ботев вече е на Лаута. Жълто- черните пристигнха първи близо два часа преди началото на мача. Автобусът на Ботев бе екскортиран от голям брой полицейски коли. Димитър Тонев слезе първи от автобуса и поведе отбора към съблекалните, след което футболистите се запознаха и със състоянието на терена. Може да ви хареса също Ето я пълната програма за юбилейния концерт 100 години Локомотив Пловдив Гришо се изкачи в ранглистата преди Уимбълдън Тодор Неделев започна активни тренировки във фитнеса Спортът и мачовете по телевизията днес