652 Фенове на Интер подкрепиха тези на Ботев предвид ситуацията със собственика на клуба Антон Зингаревич. Преди мача им от ШЛ срещу Лайпциг те издигнаха плакат „Долу ръцете от Ботев“. „Благодарим за подкрепата на нашите братя от Интер Милано! Винаги с вас и в добро и в лошо!“- написаха от Бултрас. Може да ви хареса също Кадри от кухнята на Ботев: така се поддържа форма на клубната база ФИФА планира да промени правилото за хвърляне на монета преди дузпите на Световното първенство Славия, Левски и ЦСКА с благотворителен мач след трагедията край Ямбол Спортът и мачовете по телевизията днес