504 1200 билета ще получат феновете на Ботев за предстоящото на 1 декември на Лаута дерби с Локомотив. Това стана ясно след среща между двата клуба и полицията, която се е провела днес. От МВР предупредиха, че ще предприемат строги мерки. Ще бъдат забранени шествията и пиротехниката. Ще има затворени улици в района на стадиона. Може да ви хареса също Ботев започна с победа Ботев подписа професионален договор с юношата Радослав Караманов Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Локо Пд продължава да е без изпълнителен директор