220 Хванаха кметът на плевенското село Пелишат да шофира след употреба на наркотици, пише Nova. Той е бил спрян при рутинна проверка. Кръвният тест е показал наличие на метаамфетамин. Градоначалникът е карал и автомобил без преминат годишен технически преглед. Може да ви хареса също Шокиращо насилие: Задържаха болногледчка, удряла възрастна жена с деменция и крала пари от възрастно семейство Задържаха китаец у нас за престъпление против републиката 122 шофьори задържани за алкохол и наркотици за уикенд: Всеки втори е нарушител Мрежа за клониране на карти за горива е разбита от българските и румънските власти