218 Жена на около 50 години е сложила край на живота си в дома си в Пловдив. Драмата се разиграла малко след 17 часа вчера в кв. „Съдийски“. От полицията потвърдиха, че е открито безжизнено тяло на жена. То е откарано в Съдебна медицина. По него няма следи от насилие. Съседи разказаха пред „Марица“, че пловдивчанката се прибрала от работа. Минути по-късно пред дома й вече имало линейка, патрулка и бус на Криминалистична лаборатория. По думите им, жената няма деца. Има сестри, с които водела спор за имот. „Притискаха я за някакъв имот. Явно не е издържала“, споделиха съседи. По думите им, бусът на Криминалистична лаборатория и патрулката останали пред жилището на починалата до късно снощи. Тепърва ще се установява точната причина за смъртта. Може да ви хареса също Блъснатите край Ботевград мъже не са служители на АПИ През изминалото денонощие при 23 катастрофи в страната са загинали двама, а 28 души са ранени 14-годишно момче загина в катастрофа с БМВ За последното денонощие са били потушени 101 пожара